967236020133713

Krówki zostały wymyślone przez Feliksa Pomorskiego, który w latach dwudziestych założył w Poznaniu manufakturę słodyczy, a produkowane przez niego cukierki były zawijane w papierki z wizerunkiem krowy. Produkt ten szybko został spopularyzowany, a przez swoje oryginalne opakowanie nazwany krówkami. W tej historii ciężko doszukiwać się czegoś niezwykłego, nie zmienia to jednak faktu, że od lat cukierki te cieszą się ogromnym powodzeniem. Może dlatego to właśnie krówki pojawiają się od dziesięcioleci nie tylko w naszych domach, ale również zaczęto korzystać z ich walorów smakowych do promocji firm oraz innych instytucji.

Łakocie reklamowe uświetnią każde ważne wydarzenie nie tylko swoim smakiem, ale także spersonalizowanym opakowaniem. Goście, którzy w podziękowaniu dostaną małe zawiniątko z krówkami, skończą imprezę z uśmiechem na twarzy. Odwiedzający, którzy wynoszą z targów niezliczone ilości smyczy i długopisów, a później wrzucają je do szafy, z chęcią skosztują staropolskich krówek przy okazji oglądając logo danej firmy. No i oczywiście są jeszcze klienci banków, przedsiębiorstw, lokali usługowych, na których zawsze gdzieś czekają firmowe łakocie. To wszystko pokazuje pewien standard, a także poziom popularności krówek ciągutek. Co ciekawe cukierki te podbijają również rynki Arabskie, Europejskie i Amerykańskie.

Dużym atutem naszych produktów jest to, że trzymają swoją świeżość aż przez pół roku, więc dlaczego nie kupić ich więcej po obniżonej cenie i trochę zaoszczędzić?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl