967236020133713
Oferta krówek

Oferta naszych krówek - dlaczego warto zdecydować się właśnie na nie

Nasze krówki na zamówienie to uniwersalny i atrakcyjny drobiazg, który doskonale spisze się w wielu różnych sytuacjach. Opakowania tych smakołyków można dowolnie personalizować, więc nadają się na miły podarunek dla gości ślubnych, klientów firmy lub uczestników danego wydarzenia. Wszystkie słodkości pakujemy ręcznie.
Gdzie sprawdzą się nasze produkty?
Krówki naszej produkcji sprawdzą się rewelacyjnie w roli materiałów promocyjnych do firmy oraz jako prezent na uroczystości rodzinne i w gronie znajomych. Na pewno będą wspaniałą pamiątką, przypominającą o ważnych dniach.

Personalizowane krówki – doskonały upominek na każdą okazję

Oferujemy Państwu między innymi:
- krówki ślubne,
- krówki na urodziny,
- krówki firmowe,
- krówki eventowe
- krówki na chrzest.

Krówki z logo – charakterystyka


Nasze słodkości powstają w oparciu o tradycyjną recepturę, która nie zmienia się od ponad sześciu dekad. Jak opisać smak krówek? Aromatyczna nutka wanilii, połączona z przyjemnie ciągnącym się karmelem, który zmienia swoją konsystencję z płynnej na kruchą, w miarę upływu czasu (czas przydatności do spożycia wynosi ok. 6 miesięcy).
Gwarantujemy szybką realizację zamówień (2-3 dni w przypadku pilnych zleceń; do 7 dni w przypadku zleceń tradycyjnych) oraz profesjonalne podejście. Ważne jest dla nas indywidualne nastawienie do Klienta, dlatego staramy się zawsze dopasowywać do jego potrzeb. Wiemy, jak ważny jest wizerunek i dlatego przykładamy dużą wagę do produkowanych przez nas smakołyków oraz do jakości opakowań.
Serdecznie zachęcamy do kontaktu i składania zamówień.

Gwarantuje szybkie terminy realizacji do 7 dni. Pilne zamówienia realizujemy w 2-3 dni robocze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl